2711 Fot till brass..
rokokostil, 1800-tal, kompletterad. Höjd: 26 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 9 november 2020 -
6086 Brasskärm
rokokostil, omkring 1900. Höjd: 102
Såld: 300 kr
Såldes den 21 september 2020 -
4119 Brasskärm
Rokokostil, höjd: 140
Såld: 750 kr
Såldes den 11 april 2011
4288 Brasskärm
förgylld, rokokostil, höjd: 100
Såld: 650 kr
Såldes den 22 november 2010